Blog

ZÁZNAMY Z JEDNÁNÍ NA POJIŠTĚNÍ elektronicky (eZZJ)

5 října, 2020
elektronické záznamy z jednání

Pro naše partnery máme k dispozici dvě možnosti vyplňování Záznamů z jednání. Pomocí vpisovatelných PDF dokumentů, nebo online.

Používání online Záznamů je pro ně snadné, rychlé, naváděcí, opravitelné, nic netisknou.

Po kliknutí na ikonu „Uložit“ se Záznamy z jednání automaticky přiřadí ke klientům k daným pojistným smlouvám v administrativě MIA systému.

Vyplňování Záznamů je velmi intutivní, jednoduché pomocí označených povinných polí“íček”. Vyplněné Záznamy z jednání se podepisují elektronicky pomocí QR kódů, nebo Signpadem.

Elektronický Záznam z jednání lze klientovi v podobě PDF poslat na jeho mail. Uložený eZZJ klient také vidí ve své sekci klienta v MIA systému včetně všech svých pojistných smluv, analýz, splátkového kalendáře apod.

Největší výhody elektronických ZZJ:

  • rychlé a jednoduché vyplnění
  • bezchybnost vyplňování
  • netiskne se, neskenuje se
  • elektonický podpis pomocí QR kódu, nebo Signpadem
  • PDF Záznam případně i s Investičním dotazníkem se automaticky uloží k dané pojistné smlouvě do MIA systému ke klientovi
  • záznam se dá vytisknout a podepsat klientem ručně

Záznamy z jednání jsou pro všechny oblasti:

  • životní pojištění (rezervotvorné životní pojištění včetně AML dotazníku a Investičního dotazníku, rizikové životní pojištění),
  • neživotní pojištění (pojištění majetku občanů, pojištění vozidel, pojištění podnikatelů a firem, pojištění odpovědnosti, cestovní a zdravotní pojištění)
  • investice (investiční dotazník a AML dotazník), penzijní připojištění

Software MIA systém, aplikace SÁRA , brUno, eZZJ, BOOSS, Energetik poskytuje komplexní a jedinečné online nástroje pro profesionální a efektivní práci s Vašimi klienty.

https://brokeroffice.cz/proc-broker-office
https://www.mia-system.cz/comliance-pravni-podpora-a-gdpr

Kontaktujte nás

Nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře. Ozveme se vám.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vyzvedněte si své peníze dokud můžete

Už tento podzim se promlčí další stovky miliónu korun z kuponové privatizace. O tyto peníze se můžete přihlásit do 31.12.2021. Hledat budeme samozřejmě i dále, ale zase o něco méně peněz.

Kdy se ztratí část peněz?

Dní
Hodin
Minut
Sekund