Blog

Srovnávač pojištění rizik brUno

7 ledna, 2020

brUno je srovnávač pojištění rizik, který vždy aktuálně srovnává jednotlivé produkty životního a neživotního pojištění. Vše je včetně připojištění, smluvních podmínek a produktových listů. Přehledně a rychle vám pro Vašeho klienta vybere nejvhodnější nabídku.

Jak brUno porovnává produkty?

brUNO srovnávač pojištění rizik porovná produkty zcela přesně a nezávisle. Zpracování nabídky a sjednání smlouvy Vám ušetří čas. Díky brUnovi vyberete svému klientovi ty nejvhodnější produkty dle IDD zákona a požadavků ČNB.

Kolik pojišťoven brUno srovnává?

Porovnává nabídky 12 pojišťoven (jedná se o všechny významné pojišťovací domy na našem trhu) a jejich produktů životního
i neživotního pojištění. Každý nový produkt z pojišťovny se detailně analyzuje v našem analytickém centru a pak se do srovnávače pojištění rizik přidá.

Vyvíjí se brUno?

Vyvíjí se neustále nejen dle potřeb trhu, ale i našich partnerů. Pravidelně jim nasloucháme a vývoj s nimi komunikujeme.

Na čem umí brUno fungovat?

Funguje na počítači, tabletu i chytrém mobilu.  Je vhodný pro firmy pro jednotlivce. Významně šetří Váš čas a snižuje náklady.

Pro snadné ovládání brUna je k dispozici online tištěný návod a video návod. Tento srovnávač pojištění rizik si ihned oblíbíte.

brUno je součástí aplikace SÁRA správa rodinného cashflow. 

Jak to funguje?

Na základě dat o klientovi a jeho rodinných příslušnících SÁRA vypočítá a vyhodnotí v jednotlivých oblastech jejich životní potřeby, finanční toky a rizika. Do brUna vložíte tyto výstupy v rámci pojištění a ten klientovi navrhne optimální produkty. Vhodnost těchto produktů uvidíte
v nejvyšších procentech.
Pak již s klientem uzavřete i online nejvhodnější smlouvu včetně elektronického Záznamu z jednání. Obojí se pak automaticky nasdílí do administrativní části MIA systému.

Obě propojené aplikace jsou to nejlepší co na trhu můžete používat pro správu rodinného cashflow a pojištění rizik. Když k tomu připojíte naše ostatní aplikace a nástroje z MIA systému, stanete se vysoce profesionálními a odbornými osobními poradci pro své klienty.

Kontaktujte nás, rádi vám vše osobně představíme.

https://www.mia-system.cz

https://brokeroffice.cz/proc-broker-office

Kontaktujte nás

Nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře. Ozveme se vám.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.