Blog

Srovnávač pojištění rizik brUno

7 ledna, 2020

brUno je srovnávač pojištění rizik, který vždy aktuálně srovnává jednotlivé produkty životního a neživotního pojištění. Vše je včetně připojištění, smluvních podmínek a produktových listů. Přehledně a rychle vám pro Vašeho klienta vybere nejvhodnější nabídku.

Jak brUno porovnává produkty?

brUNO srovnávač pojištění rizik porovná produkty zcela přesně a nezávisle. Zpracování nabídky a sjednání smlouvy Vám ušetří čas. Díky brUnovi vyberete svému klientovi ty nejvhodnější produkty dle IDD zákona a požadavků ČNB.

Kolik pojišťoven brUno srovnává?

Porovnává nabídky 12 pojišťoven (jedná se o všechny významné pojišťovací domy na našem trhu) a jejich produktů životního
i neživotního pojištění. Každý nový produkt z pojišťovny se detailně analyzuje v našem analytickém centru a pak se do srovnávače pojištění rizik přidá.

Vyvíjí se brUno?

Vyvíjí se neustále nejen dle potřeb trhu, ale i našich partnerů. Pravidelně jim nasloucháme a vývoj s nimi komunikujeme.

Na čem umí brUno fungovat?

Funguje na počítači, tabletu i chytrém mobilu.  Je vhodný pro firmy pro jednotlivce. Významně šetří Váš čas a snižuje náklady.

Pro snadné ovládání brUna je k dispozici online tištěný návod a video návod. Tento srovnávač pojištění rizik si ihned oblíbíte.

brUno je součástí aplikace SÁRA správa rodinného cashflow. 

Jak to funguje?

Na základě dat o klientovi a jeho rodinných příslušnících SÁRA vypočítá a vyhodnotí v jednotlivých oblastech jejich životní potřeby, finanční toky a rizika. Do brUna vložíte tyto výstupy v rámci pojištění a ten klientovi navrhne optimální produkty. Vhodnost těchto produktů uvidíte
v nejvyšších procentech.
Pak již s klientem uzavřete i online nejvhodnější smlouvu včetně elektronického Záznamu z jednání. Obojí se pak automaticky nasdílí do administrativní části MIA systému.

Obě propojené aplikace jsou to nejlepší co na trhu můžete používat pro správu rodinného cashflow a pojištění rizik. Když k tomu připojíte naše ostatní aplikace a nástroje z MIA systému, stanete se vysoce profesionálními a odbornými osobními poradci pro své klienty.

Kontaktujte nás, rádi vám vše osobně představíme.

https://www.mia-system.cz

https://brokeroffice.cz/proc-broker-office

Kontaktujte nás

Nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře. Ozveme se vám.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vyzvedněte si své peníze dokud můžete

Už tento podzim se promlčí další stovky miliónu korun z kuponové privatizace. O tyto peníze se můžete přihlásit do 31.12.2021. Hledat budeme samozřejmě i dále, ale zase o něco méně peněz.

Kdy se ztratí část peněz?

Dní
Hodin
Minut
Sekund